Медичний переклад

Медичний переклад від бюро перекладів "Вересень"

Медичний переклад виконують тільки досвідчені перекладачі, які розуміються в конкретній галузі медицини і з дотриманням медичної термінології.

Медичний переклад Київ

Ми переводимо документи, довідки, епікризи, анамнези, висновки, діагностичні матеріали, результати аналізів, історії хвороби, підсумки фармакологічних досліджень, описи до препаратів, спеціалізовану літературу, наукові роботи та інше.

Ми переводимо також рукописні тексти, такі як особисті медичні документи, довідки, аналізи або виписки з медичної карти, які можуть бути заповнені медичним працівником від руки. Якщо нерозбірливо написане слово, то перекладач може попросити вас розшифрувати його або уточнити у вашого лікаря.

Висока якість

Професійні та якісні переклади текстів і документів будь-якої складності та обсягів, на всі основні мови, і за кращими цінами.

Великий спектр послуг

Надає послуги з письмового, усного, технічного, юридичного, медичного, економічного перекладу документів, з / на основних мов.

Кращі ціни

Звернувшись в наше бюро перекладів "Вересень", Ви завжди можете бути впевнені що наші ціни не вище, а на деякі види перекладів навіть нижче ніж у конкурентів.
Медичний переклад в Києві. Послуга переклад медичних текстів є важливим видом перекладів, у перекладача має бути наявність профільної спеціалізації і достатній досвід роботи в даній сфері, а також максимальної точності.

Тому медичний переклад можна довіряти тільки перевіреним фахівцям зі спеціалізацією у відповідній галузі медицини.

У нас в бюро перекладів "Вересень" високий стандарт якості перекладу медичних текстів.

Ми довіряємо виконання перекладу тільки досвідченим та зарекомендованим себе перекладачам.

Замовити медичний переклад

Image