Image

Письмовий переклад у Києві

Професійний письмовий переклад, включає в себе переклад будь-яких текстів і документів, на багато мов, і є найбільш розповсюдженим видом перекладу.

Незважаючи на велику кількість онлайн перекладачів і програм для перекладу, що дозволяють виконувати автоматично переклад, мало хто довірить їм переклад договору або важливого документа. Одне і те ж поняття може перекладатись абсолютно по різному, в залежності від області застосування. І тільки досвідчений перекладач може точно передати інформацію і сенс, виключаючи ризики не вірного перекладу. Також кожен текст перевіряється потім редактором, що дає гарантію на кожен письмовий переклад від бюро перекладів "Вересень". Ви отримаєте якісний переклад на потрібну Вам мову.

Наші перекладачі мають великий досвід роботи з текстами будь-якої складності. Ми виконаємо письмовий переклад як з основних мов, так і на основні мови.

Технічний переклад

Технічний переклад

Детальніше...

Економічний переклад

Економічний переклад

Детальніше...

Медичний переклад

Медичний переклад

Детальніше...

Юридичний переклад

Юридичний переклад

Детальніше...
Image

Письмовий переклад З/НА основні мови

01

Англійської

02

Арабської

03

Вірменської

04

В'єтнамської

05

Голландської

06

Грузинської

07

Датської

08

Івриту

09

Іспанської

10

Італійської

11

Казахської

12

Киргизької

13

Китайської

14

Корейської

15

Латиської

16

Литовської

17

Німецької

18

Норвезької

19

Польської

20

Португальської

21

Румунської

22

Сербської

23

Турецької

24

Узбецької

25

Української

26

Фінської

27

Французької

28

Та інших

Письмовий переклад тексту


Письмовий переклад тексту,особливо юридичного, медичного, наукового та іншого спеціалізованого тексту, вимагає максимальної точності в передачі професійної лексики, а також збереження структури вихідного тексту.

Ми залучаємо до роботи тільки досвідчених перекладачів технічного перекладу, які розуміють цю сферу діяльності в перекладних текстах. Можлива в окремих випадках перевірка перекладів фахівцями тієї чи іншої сфери діяльності і носіями мови.

Досвід наших перекладачів дозволяє нам гарантувати високу якість перекладів. Письмовий переклад з основних мов і на багато іноземних мов буде виконаний на високому рівні.

Якщо Вам потрібно виконати об'ємні переклади спеціалізованих текстів, нестандартних текстів, складних текстів, наші перекладачі з радістю це зроблять для Вас. Вам достатньо просто звернутися в наше бюро перекладів для часу і вартості позмінного перекладу.  

При необхідності письмовий переклад можна засвідчити нотаріально.  

Для більш швидкої й зручної взаємодії нашого бюро перекладів з Вами, прохання вказувати Ваші контакти і спосіб зв'язку (email, телефон)

Замовити письмовий переклад

Image