Image

Нотаріальний переклад Київ

Нотаріальний переклад документів в Києві  нотаріальний переклад паспорта, нотаріальний переклад свідоцтва про шлюб, нотаріальний переклад свідоцтва про народження, нотаріальний переклад диплома, нотаріальний переклад додатка до диплома, нотаріальний переклад довіреності, нотаріальний переклад статуту, нотаріальний переклад протоколу, нотаріальний переклад ліцензії, переклад юридичних документів , нотаріальний переклад заяви, нотаріальний переклад аффідевіта, нотаріальний переклад апостиля та переклад інших документів.

Якщо Вам потрібно нотаріально засвідчити переклад документів. Ви можете засвідчити переклад в бюро перекладів "Вересень" в стислі терміни і за доступною ціною.

Перекладемо документи будь-якого формату, також видані в іншій країні, врахуємо всі ваші побажання. Працюємо з основними мовами.

Для чого може знадобитися нотаріальний переклад документів? Для оформлення віз, для виїзду за кордон на роботу або постійне місце проживання, для укладення шлюбу з іноземцем і т.д.
Image

Нотаріальний переклад З/НА основні мови

01

Англійської

02

Арабської

03

Вірменської

04

В'єтнамської

05

Голландської

06

Грузинської

07

Датської

08

Івриту

09

Іспанської

10

Італійської

11

Казахської

12

Киргизької

13

Китайської

14

Корейської

15

Латиської

16

Литовської

17

Німецької

18

Норвезької

19

Польської

20

Португальської

21

Румунської

22

Сербської

23

Турецької

24

Узбецької

25

Української

26

Фінської

27

Французької

28

Та інших

Нотаріальний переклад


Бюро перекладів "Вересень" з нотаріальним засвідченням в Києві

Основною перевагою бюро перекладів "Вересень" - є можливість комплексного обслуговування своїх замовників. Наше бюро перекладів "Вересень" в Києві виконає переклади з нотаріальним засвідченням, засвідченням штампом бюро перекладів, з будь-якої мови на українську мову, і назад.

Бюро перекладів "Вересень" надає послуги з письмового перекладу, усного перекладу, технічного перекладу, юридичного перекладу, медичного перекладу, економічного перекладу документів, з / на основні мови. Наші фахівці виконають для Вас терміновий переклад тексту будь-якої тематики якісно і в терміни.

Також надаємо послуги з легалізації документів і проставлення штампа апостиль.

Замовити переклад з нотаріальним посвідченням

Image