Image

Легалізація документів Київ

Легалізація застосовується при документообігу з організаціями, що відбуваються з країнами, які не є учасницями Гаазької конвенції про скасування вимог легалізації іноземних офіційних документів (підписана 5 жовтня 1961 року). У порівнянні з апостилем, є більш складною двосторонньою процедурою.

Легалізація документів - це важливий етап, без якого більшість документів будуть непридатні для використання. Вона дає будь-якому документу юридичну силу на території іншої держави, можливість його використання, підтвердження особи та можливостей людини. Легалізація документів в Україні - це визнання вище стоячими органами влади документів, виданих на території країни, в правомірності їх використання в інших країнах. Легалізацію здійснюють МЗС, МІН'ЮСТ і інші міські та обласні органи.

Які документи підлягають легалізації
  • документи про освіту;
  • медичні довідки, висновки;
  • довідки МВС, довідки про несудимість
  • свідоцтва про шлюб, свідоцтва про народження, свідоцтво про зміну прізвища, свідоцтво про смерть тощо;
  • нотаріальні переклади, завірені копії документів;
  • справжні документи нового зразка, видані після 1991 року;
  • документи юридичних осіб;
  • довідки іноземних громадян, виданих посольствами для надання в Україні.
Image

Етапи отримання легалізації


Легалізація починається з завірення документів в одному з Міністерств України. Це може бути Міністерство Юстиції, Міністерство Освіти, Міністерство охорони здоров'я і т.д. Далі, посвідченням документа займається Міністерство Закордонних справ. Ну і на завершальному етапі, документ необхідно завірити в консульстві тієї держави, в якому він буде використовуватися. Як бачите, процес досить складний і при самостійному проведенні потребує чимало сил і часу.

Якщо вам необхідна легалізація документів, ви можете звернутися в наше Бюро перекладів «Вересень». Фахівці нашого Бюро перекладів «Вересень» допоможуть зібрати необхідні документи для легалізації. Неправильно перекладені і оформлені документи не дадуть можливість консульству надати візу і дозволити в'їзд в країну.

У фізичних осіб документи на легалізацію приймаються при наявності паспорта, іншого документа, що посвідчує особу. У разі необхідності здати на легалізацію документи, що належать іншій особі або виписані на його ім'я, надається нотаріально підтверджена довіреність від власника документів. У юридичних осіб документи на легалізацію приймаються при супроводі їх листом-заявкою на офіційному бланку з реквізитами та печаткою, де вказується перелік документів, мета їх легалізації та дані про особу, уповноважену представляти зазначені документи. При необхідності можуть знадобитися додатково підтверджуючі документи.

Замовити легалізацію документів

Image