Image

Апостиль документів Київ

Апостиль документів в Києві

Проставлення апостиля - спрощена процедура легалізації документів в країнах - учасницях Гаазької конвенції c 1961 року

Апостиль це спеціальний штамп, який ставиться на документи, переведених в одній країні для пред'явлення на території країн, які визнають таку форму легалізації. Апостиль ставиться на оригінали і копії документів. Існує міжнародна стандартизована форма заповнення відомостей про законність документа. На штампі проставляється інформація про державу, яка поставила апостиль, ПІБ та підпис уповноваженої посадової особи, назва організації, що видала документ, дата і місто, в якому апостиль був проставлений.

Апостиль проставляється на наступних документах, таких як: нотаріальні документи (нотарільна заява, довіреність та інше) , засвідчений нотаріально переклад документів; нотаріальна копія паспорта, закордонний паспорт; аффідевіт; оригінали документів видані РАГС, свідоцтва про укладення шлюбу, свідоцтва про народження та інше; оригінали документів про освіту, атестати, дипломи та інші.
Image

Переклад З/НА основні мови

01

Англійської

02

Арабської

03

Вірменської

04

В'єтнамської

05

Голландської

06

Грузинської

07

Датської

08

Івриту

09

Іспанської

10

Італійської

11

Казахської

12

Киргизької

13

Китайської

14

Корейської

15

Латиської

16

Литовської

17

Німецької

18

Норвезької

19

Польської

20

Португальської

21

Румунської

22

Сербської

23

Турецької

24

Узбецької

25

Українського

26

Фінської

27

Французької

28

Та інших

Апостиль документів


Апостиль проставляється в країні походження документа. Апостиль можна проставити як на оригіналі, так і на нотаріально засвідченій копії. Апостиль документів необхідний як для юридичних, так і для фізичних осіб.

Якщо ви бажаєте зробити апостиль документів без зайвих складнощів, просто звертайтеся в бюро перекладів "Вересень". Проставлення апостиля в бюро перекладів "Вересень" це зручно! Вам не доведеться довго чекати засвідчення своїх документів. Ми зробимо все вчасно і якісно!

Замовити апостиль документів

Image