Послуги бюро перекладів "Вересень"

Ми надаємо великий спектр послуг з перекладу різної тематики та складності.
Забезпечуємо нотаріальне засвідчення документів.
Бюро перекладів "Вересень" надає повний спектр послуг з перекладу з основних іноземних мов: письмовий переклад, усний послідовний переклад, усний синхронний переклад, нотаріальне засвідчення документів, засвідчення печаткою бюро перекладів, проставлення апостиля на документи, та ін.

Нотаріальне засвідчення перекладу - один із способів легалізації офіційних документів. Ця процедура потрібна для надання переведених документів в державні органи. Нотаріальне засвідчення перекладу здійснює тільки нотаріус, який має право підтверджувати справжність конкретного перекладу конкретним перекладачем. Фактично нотаріальне засвідчення перекладу є засвідченням підпису перекладача.

Письмовий переклад

Письмовий переклад тексту, вимагає максимальної точності в передачі професійної лексики, а також акуратності в збереженні структури початкового тексту.

Нотаріальний переклад

Переклад документів з нотаріальним засвідченням. Нотаріальне засвідчення перекладів проводиться нотаріусом, який засвідчує справжність підпису перекладача, який виконав переклад.

Технічний переклад тексту

Технічний переклад вузько-технічних, медичних та інших спеціалізованих текстів і документів.

Усний переклад

Наше Бюро перекладів, надає досвідчених перекладачів, гарантує якість і точність усного перекладу, і конфіденційність інформації.

Переклад сайтів

Ви отримаєте якісний переклад необхідно контенту з сайту, ідентичний оригінальному, на потрібну вам мову. У нас працюють досвідчені перекладачі в даній сфері.

Присяжний перекладач

Присяжний перекладач - уповноважена особа на офіційний переклад юридичних документів.

Переклад документів

Професійний переклад документів будь-якої тематики та складності. Переклад паспорта, переклад диплома, переклад атестата, переклад свідоцтва, переклад довіреності та статуту.

Переклад договорів

Наші перекладачі точно передають усі смислові та юридичні тонкощі тексту. Договір буде оформлений відповідно до існуючих правил для даного виду документів із збереженням форматування.

Апостиль документів

Апостиль - міжнародна стандартизована форма заповнення відомостей про законність документа для пред'явлення на території країн, які визнають таку форму легалізації.

Замовити переклад

Image